Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratę

.


Kontakt do doradców:


Salon sprzedaży:

Paweł Walendzik

Kierownik Salonu

Tel: 508-292-030

pwalendzik@toyota-lodz.com.pl

Radosław Trajdos

Doradca ds. sprzedaży samochodów

Tel: 508-291-753

rtrajdos@toyota-lodz.com.pl

Przemysław Pachla

Doradca ds. sprzedaży samochodów

Tel: 508-291-971

ppachla@toyota-lodz.com.pl

Hubert Krześlak

Doradca ds. sprzedaży samochodów

Tel: 508-291-571

hkrzeslak@toyota-lodz.com.pl

Monika Kopeć

Doradca ds. sprzedaży samochodów

Tel: 601-218-367

mkopec@toyota-lodz.com.pl



Salon Sprzedaży samochodów do firm :

flota@toyota-lodz.com.pl


Michał Olszowiec

Kierownik działu sprzedaży flotowej

Tel: 508-291-918

molszowiec@toyota-lodz.com.pl

Krzysztof Kotwasiński

Doradca ds. sprzedaży flotowej

Tel: 601-079-682

kkotwasiński@toyota-lodz.com.pl

Radosław Trajdos

Doradca ds. sprzedaży flotowej

Tel: 508-291-753

rtrajdos@toyota-lodz.com.pl


Dział ubezpieczeń i finansowania:

Milena Dębska

ubezpieczenia, kredyty, leasing

Tel: 508-292-063

mdebska@toyota-lodz.com.pl

Paulina Konieczna

ubezpieczenia, kredyty, leasing

Tel: 603-447-386

pkonieczna@toyota-lodz.com.pl



Salon sprzedaży samochodów używanych:

Przemysław Wróbel

Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

Tel: 508-291-663

pwrobel@toyota-lodz.com.pl

Łukasz Konarzewski

Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

Tel: 601-218-746

lkonarzewski@toyota-lodz.com.pl



Serwis mechaniczny:

serwis@toyota-lodz.com.pl

Maciej Ostrowski

Kierownik serwisu

Tel: 508-291-952

mostrowski@toyota-lodz.com.pl

Mariusz Karpiński

Doradca serwisowy

Tel: 508-291-527

mkarpinski@toyota-lodz.com.pl

Kazimierz Buczyński

Doradca serwisowy

kbuczynski@toyota-lodz.com.pl

Paweł Jaszczak

Doradca serwisowy

Tel: 508-292-142

pjaszczak@toyota-lodz.com.pl

Krzysztof Gwardecki

Doradca serwisowy

Tel: 663-052-000

kgwardecki@toyota-lodz.com.pl

Paweł Osiński

Doradca serwisowy

posinski@toyota-lodz.com.pl

Łukasz Kujawski

Doradca serwisowy

lkujawski@toyota-lodz.com.pl


Serwis blacharsko – lakierniczy:


szkody@toyota-lodz.com.pl


Przemysław Klimek

Doradca ds. Blacharsko-lakierniczych

Tel: 508-291-812

pklimek@toyota-lodz.com.pl

Adam Retzer

Doradca ds. Blacharsko-lakierniczych

Tel: 508-292-132

aretzer@toyota-lodz.com.pl

Rafał Landziński

Doradca ds. Blacharsko-lakierniczych

Tel: 508-291-966

rlandzinski@toyota-lodz.com.pl


Dział Części i Akcesoriów:

magazyn@toyota-lodz.com.pl

Konrad Dobrowolski

Doradca ds. sprzedaży części i akcesoriów

kdobrowolski@toyota-lodz.com.pl

Sebastian Piotrowski

Doradca ds. sprzedaży części i akcesoriów

spiotrowski@toyota-lodz.com.pl

Bartosz Kudaj

Doradca ds. sprzedaży części i akcesoriów

bkudaj@toyota-lodz.com.pl


Dział Marketingu :

Paweł Sławiński

tel : 601-218-915

pslawinski@toyota-lodz.com.pl

marketing@toyota-lodz.com.pl

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.